HLAVNÍ KONSTRUKTÉR

Společnost Partec a.s. pracuje na vývoji a výrobě vysoce automatizovaných výrobních linek. Po úspěšných 14 letech působení procházíme transformací, abychom se připravili na nové výzvy a úkoly, které stojí před námi. Chceme proto vybudovat tým budoucí generace s těmi nejlepšími z nejlepších lidí v oboru konstrukce. Jsme přesvědčeni, že pouze s týmem s vysokým potenciálem dokážeme obhájit a rozšířit naši vedoucí pozici na trhu. Naše procesy zahrnují kompletní realizaci projektů – konstrukci, montáž, programování i uvedení do provozu.
Pracujeme na spoustě inovativních, velmi zajímavých a atraktivních projektů, které chceme řešit společně s vašimi nápady a myšlenkami.

Co vás čeká?

  • Budete zastávat klíčovou pozici ve společnosti a budete součástí managementu firmy
  • Možnost získání vysoce ceněného know-how
  • Vedení týmu konstruktérů a odborný dohled na vývojových projektech
  • Návrhy nových konceptů pro konstrukční řešení výrobních linek a jednoúčelových strojů (konstrukční práce ve 3D systému Autodesk Inventoru)
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby, technologie a se zákazníky od začátku projektu

Proč pracovat právě s námi?

  • Společnost s vedoucí pozicí v oblasti technologií a automatizace
  • Nabízíme dlouholetou spolupráci, odbornou činnost, která požívá v naší firmě vysokou úctu a vážnost
  • Budete pracovat na náročných projektech, které posouvají obor automatizace kupředu
  • Vytváříme prostředí pro rozjezd vašich nápadů a jejich úspěšnou realizaci
  • Povedete kolektiv zkušených i mladých konstruktérů, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi 70 000 Kč - 100 000 Kč
  • Spolupracovat budete napříč odděleními a vidět výsledky své práce
  • Extra bonusy: výkonové bonusy, 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování

Předpoklady

  • VŠ technického zaměření
  • Víceletá předchozí praxe v oboru konstrukce, automatizace a jemné mechaniky - min. 5 let
  • Schopnost vést lidi, předchozí zkušenosti s řízením týmu
  • Pozitivní přístup k řešení problémů
  • Komunikativní znalost AJ; NJ výhodou

Zašlete nám váš strukturovaný životopis, rádi vás pozveme na pohovor a domluvíme se na spolupráci. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 572 420 713

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Hana Chochlíková
Na Zámecké 725
687 24 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
735 174 782

Místo práce: Uherský Ostroh

Plat: 70000 - 100000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé