MEZIOPERAČNÍ KONTROLOR/KA - Uherský Ostroh

Jsme výrobní strojírenská společnost se zaměřením na elektromechanické komponenty pro automobilový a spotřební průmysl. Zaměstnáváme téměř tisíc zaměstnanců ve dvou výrobních závodech v ČR - v Uherském Ostrohu, ve Veselí nad Moravou a ve třetím výrobním závodě v Mexiku. Modernizace technologického zázemí vytváří optimální prostředí pro osobní rozvoj našich zaměstnanců. Do svého týmu hledáme pracovité spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

Hledáme kandidát/ky pro obsazení pozice Mezioperační kontrolorky kvality do výroby.

Co Vás čeká?

  • Provádění namátkové kontroly ve výrobním procesu
  • Dodržování pravidel systému řízení jakosti
  • Kontrola kvality komponentů a výrobků
  • Zápis výsledků kontroly

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Orientace v technické dokumentaci a práce s měřidly
  • Předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou
  • Pracovní disciplína a pečlivost
  • Práce ve 3-směnném provozu

Proč pracovat právě u nás?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení, extra bonus dle individuálního výkonu, benefity, jako např. 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování, atd.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Nadstandardní 50% příplatek za práci v sobotu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis (ve formátu PDF). Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici Vám rádi zodpovíme na tel. 735 174 782 - paní Hana Chochlíková.

Více informací o naší společnosti naleznete na webových stránkách www.eurotec-ks.cz/kariera/ nebo na www.partec.cz/career/ .

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Tamara Tylová
Na Zámecké 725
68724 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
703 148 920

Místo práce: Uherský Ostroh

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé