Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů

Jsme výrobní strojírenská společnost se zaměřením na elektromechanické komponenty pro automobilový a spotřební průmysl. Zaměstnáváme téměř tisíc zaměstnanců ve dvou výrobních závodech v ČR - v Uherském Ostrohu, ve Veselí nad Moravou a ve třetím výrobním závodě v Mexiku. Modernizace technologického zázemí vytváří optimální prostředí pro osobní rozvoj našich zaměstnanců. Do svého týmu hledáme pracovité spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

Pracovní náplň:

  • obsluha vstřikovacích strojů pro výrobu plastových dílů
  • vizuální kontrola plastových dílů
  • balení plastových dílů
  • praxe není podmínkou – v případě potřeby zaškolíme

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve 3 - směnném případně nepřetržitém provoze
  • zkušenosti v oblasti vstřikování plastů případně automobilového průmyslu - výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • čisté pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity (5 dní volna navíc, penzijní připojištění, firemní stravování, stabilizační prémie, příplatky za směnování)
  • nástup možný ihned

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Tamara Tylová
Na Zámecké 725
68724 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
703 148 920

Místo práce: Uherský Ostroh

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé