VÝSTUPNÍ KONTROLOR/KA

Jsme výrobní společnost se zaměřením na elektromechanické komponenty pro automobilový a spotřební průmysl. Pro našich téměř 1000 zaměstnanců v závodech v Uherském Ostrohu a Veselí nad Moravou nadále modernizujeme technologické zázemí a snažíme se vytvářet prostředí pro osobní růst i vlastní realizaci. Neustálý rozvoj nám zajišťuje nové výzvy, kterým společně čelíme, a proto hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

Z důvodu dalšího rozšíření týmu hledáme vhodné kandidáty/ky pro obsazení pozice Kontrolor/ky výstupní kvality do naší výrobní společnosti.

Co vás čeká?

  • Vizuální kontrola kvality komponentů a výrobků na výstupní kontrole
  • Zodpovědnost za dodržování postupů při zjištěných vadách a neshodách
  • Zápisy výsledků kontroly

Co musíte znát, mít, umět?

  • Střední vzdělání bez maturity (výuční list)
  • Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
  • Předchozí zkušenost s kontrolou kvality výhodou - není podmínkou
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Proč u nás pracovat?

  • Nabízíme fyzicky nenáročnou práci
  • Příjemné čisté moderní pracovní prostředí
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu, po zaškolení růst mzdy
  • Stabilizační prémie 1500 Kč měsíčně
  • Nadstandardní příplatek až do 50 % za práci přesčas
  • Vánoční bonusy + další výhody (např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, atd.)

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s fotografií. Rádi vás pozveme k pohovoru. Jakékoliv dotazy k výše zmíněné pozici rádi zodpovíme na tel. 572 420 713.

Firma: EUROTEC, k.s.

Kontakt: Hana Chochlíková
Na Zámecké 725
687 24 Uherský Ostroh

Telefon: 572 420 713
735 174 782

Místo práce: Uherský Ostroh

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé